Home / Groepen / Veiligheid

Verduisteringsluiken...

...voor de Hendrik van Halewijn

Nadat wij met trots ons nieuwe Scoutinggebouw in gebruik habben genomen, kwam het probleem 'slapen' in zicht. Het gebouw was veel te licht om onze jongste groepen te laten slapen. Er moest 'iets' gemaakt worden. Het plan om verduisteringsborden te maken was snel gemaakt....toen de uitvoering nog. Er zijn 9 ramen dus 9 luiken.

We hebben eerst houten borden op maat gezaagd en deze 2x in de grondverf gezet (beide kanten). Daarna alle luiken 2 x gelakt (beide kanten) Vervolgens met een beamer de logo's op de borden geprojecteerd. Met de hand alle logo's overgetrokken. Daarna met een klein penseeltje alle vlakken ingekleurd. Daarna alles weer aan beide kanten blanke lak erover.

Aan de binnenkant wordt het bord met klossen voor de ramen gezet. De leiding van de jongste groepen maakt er graag gebruik van en het werkt uitstekend.